Program – Petak

PETAK, 23. 9. 2016.

Dvorana: Vikend

10.00 – 11.00

American Dream Inc.

Shawn Pecas Costner (Roc Nation Sports, USA)
Moderator: Pete Radovich (CBS, USA)

11.00 – 11.15 Franck Coffee Break
11.15 – 12.15

Produciraj ovo

Nikola Ivanov (L’Oreal, Adria-Balkan Region)
Henning Tewes (RTL, Hrvatska)
Ivan Vlatković (PINK Media Group, Srbija)
Moderator: Božidar Abramović (HURA / Omnicom Media Group, Hrvatska)

12.15 – 12.30 Franck Coffee Break
12.30 – 14.00

Kuda ide televizija?

Manja Grčić (Antenna Group, Srbija i Crna Gora)
Marijan Jurenec (Planet TV, Slovenija)
Dražen Mavrić (Nova TV, Hrvatska)
Boris Trupčević (Styria Media Grupa, Hrvatska)
Moderator: Antonija Mandić (Soundset radijska mreža, Hrvatska)

14.00 – 15.30
14.00 – 14.10
Lunch Break
dvorana Vrt            Kvikifun Break by Podravka
15.30 – 16.30

Balcannes Export Report

Luka Abrus (Five, Hrvatska/SAD)
Davor Bruketa (HURA, Hrvatska)
Sašo Dimitrievski (Pristop, Slovenija)
Srđan Šaper (I&F McCann Grupa, Srbija)
Moderator: Nikola Vrdoljak (404, Hrvatska)
balcanneslogo

16.30 – 16.45 Franck Coffee Break
16.30 – 16.45

Indoor Creative

Dvorana Vrt
b1plakatilogo

16.45 – 18.45

BalCannes predstavljanje 25 najboljih projekata

Moderator: Iva Šulentić (Hrvatska)

balcanneslogo

Dvorana: Vikendica

10.00 – 11.00

Dosta je PR-a, vrijeme je za Odnose s javnošću

Violeta Colić (Komunikacijski ured Colić Laco i partneri, Hrvatska)
Aleksandra Kolarić (HUOJ, Hrvatska)
Krešimir Macan (Manjgura, Hrvatska)
Ankica Mamić (IMC, Hrvatska)
Božo Skoko (Sveučilište u Zagrebu / Millenium promocija, Hrvatska)
Dejan Verčič (Sveučilište u Ljubljani, Slovenija)
Moderator: Ana Tkalac Verčič (Ekonomski fakultet Zagreb, Hrvatska)

szglogo

11.00 – 11.15 Franck Coffee Break
11.15 – 12.15

Obrazovanje i budućnost

Predrag Grubić (Adris Grupa, Hrvatska)
Boris Jokić (Institut za društvena istraživanja u Zagrebu / bivši voditelj Cjelovite kurikularne reforme, Hrvatska)
Korado Korlević (Zvjezdarnica Višnjan, Hrvatska)
Josip Tica (Ekonomski fakultet Zagreb, Hrvatska)
Moderator: Mislav Togonal (HRT, Hrvatska)

12.15 – 12.30 Franck Coffee Break
12.30 – 14.00

Programmatic Advertising: Pregled trendova i kako mediji mogu profitirati od programmatica?

Sanja Buterin (Dentsu Aegis Network, Hrvatska)
Saša Leben (Publicis One, Slovenija & Hrvatska)
Ana Marković (Adria Media Group, Srbija)
Christopher Sima (United Internet Media Austria, Austrija)
Moderator: Diana Dumanić (Red View Media, Hrvatska)

redviewlogo

14.00 – 15.30 Lunch Break
15.30 – 16.30

New Media and Social Movements – How the Internet Has Changed Popular Mobilizing

Srđa Popović (CANVAS, Srbija)
Moderator: Nevena Rendeli (HRT, Hrvatska)

16.30 – 16.45 Franck Coffee Break
16.45 – 17.45

Crno na bijelo

Ratko Femić (Kurir, Srbija)
Dražen Klarić (Večernji list, Hrvatska)
Senka Kurt (Dnevni avaz, BiH)
Goran Ogurlić (Jutarnji list, Hrvatska)
Moderator: Mislav Bago (Nova TV, Hrvatska)

18.00 – 19.00

Koliko morate biti šašavi da pokrenete VR projekt?

Vitomir Jevremović (Digital Mind, Srbija)
Voljena Daničić (Direct Media, Srbija)
Moderator: Ida Prester (Hrvatska / Srbija)
directmedialogo

20.00 – 21.45

MTV presents film Afterparty

Luka Bursać, redatelj (Srbija)mtv logo

DVORANA: PRODUŽENI VIKEND

10.00 – 11.00

TV in an Era of Digital Revolution

Christian Brent (FOX Networks Group, Velika Britanija)
Moderator: Nevena Rendeli (HRT, Hrvatska)
fox logo

11.00 – 11.15 Franck Coffee Break
11.15 – 12.15

Sticker Your Brand and Let the People Talk

Daniela Ivanova (Viber, CEE)
Moderator: Iva Šulentić (Hrvatska)
viber logo

12.15 – 12.30 Franck Coffee Break
12.30 – 14.00

Radio Reinvented!

Predrag Anđelković (S media team, Srbija)
Dario Antunović (Narodni radio, Hrvatska)
Adis Kadrić (RSG group, BiH)
Paul Sylvester (Absolute Radio, Velika Britanija)
Nejc Tisu (Infonet Media Group, Slovenija)
Moderator: Silvija Londero (Media servis, Hrvatska)

14.00 – 15.30 Lunch Break
Kvikifun Break by Podravkakvikilogo
15.30 – 16.30

Noćni život 2.0

Pero Di Reda Peppe (The Tube – Lasta – Brankow – Mladost – Sloboda, Srbija)
Zvezdan Simić Zeds (Sladica, Slovenija)
Moderator: Tomo Ricov (Pepermint, Hrvatska)

16.30 – 16.45 Franck Coffee Break
16.45 – 17.45

Brzi i žestoki – Gaming industrija u regiji

Nikola Čavić (Nordeus, Srbija)
Damir Đurović (Reboot, Hrvatska)
Alan Sumina (Nanobit, Hrvatska)
Moderator: Antonija Mandić (Soundset radijska mreža, Hrvatska)

Dvorana: Laboratorij

10.00 – 11.00

Best of Regional Neuro-Marketing Cases by Valicon

Zenel Batagelj (Valicon, Slovenija)
Ismir Omeragić (Valicon, BiH)
Moderator: Ida Prester (Hrvatska / Srbija)

11.00 – 11.15 Franck Coffee Break
11.15 – 12.15

Uloga javne diplomacije u brendiranju država – case study: YammatFM goes Copenhagen

Tomislav Gugo (Veleposlanstvo Kraljevine Danske, Hrvatska)
Moderator: Alen Balen (Yammat FM, Hrvatska)
EmbassyofDenmarklogo

12.15 – 12.30 Franck Coffee Break
12.30 – 13.30

Service Design – Kako dizajnirati korisničko iskustvo?

Marzia Aricò (Livework, Nizozemska)
Luka Baranović (Hrvatski Telekom, Hrvatska)
Moderator: Tamas Lengyel (Deutsche Telekom)

13.30 – 15.30 Lunch Break
15.30 – 16.30

Blockchain – ubojica birokracije

Nikola Jokić (Krypto Investment Partners, Hrvatska)
Milovan Pasini (Krypto Investment Partners, Hrvatska)
Moderator: Ida Prester (Hrvatska / Srbija)

16.30 – 16.45 Franck Coffee Break
16.45 – 17.45

Influence or Die

Romano Bolković (Jabuka TV, Hrvatska)
Saša Cvetojević (Insako, Hrvatska)
Nikica Gabrić (Klinika Svjetlost, Hrvatska)
Berislav Jelinić (Nacional News Corporation, Hrvatska)
Moderator: Mario Petrović (Edward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment, Hrvatska)

edwardlogo

 

Dvorana: Radionica

10.00 – 11.00

Formula za pitch – kako prezentirati svoju ideju

Peter Hopwood (Hopwood Communications, Velika Britanija)

11.00 – 11.15 Franck Coffee Break
11.15 – 12.15

Megatrendovi koji tresu gradove u kojima živimo i zašto bi nam trebalo biti stalo

Slavica Habjanović (HASSELL, Kina i Hong Kong)

12.15 – 12.30 Franck Coffee Break
12.30 – 13.30

PREZENTACIJA: Inovativnost i tehnologija u turizmu

Belizar Zečić (Btravel, Hrvatska)

13.30 – 15.30 Lunch Break
15.30 – 16.30

PRESENTATION: Gen X Today – My Life, My Way

John Conlon (Viacom International Media Networks, Velika Britanija)

viacom logo

16.30 – 16.45 Franck Coffee Break
16.45 – 17.45

Kako osigurati kvalitetan brand engagement u mobilnom oglašavanju?

Marin Barbić (RedView Media, Hrvatska)
Diana Dumanić (RedView Media, Hrvatska)
redviewlogo

VIKEND RADNI PROSTOR

11.15 – 12.15

Hrvatski Telekom kao startup akcelerator

Bojan Mušćet (Hrvatski Telekom, Hrvatska)
Dragan Petric (Bug, Hrvatska)
t com logo

12.30 – 13.30

Nova era marketinga: Kako možemo biti uspješniji na poslu zahvaljujući tehnologiji?

Ana Šipušić Pleše (SAP, Hrvatska)
SAP-Logo

15.30 – 16.30

Nakon deadlinea – Priče s terena

Ivana Dragičević (N1 Televizija, Hrvatska)
Hrvoje Krešić (RTL, Hrvatska)
Dragan Nikolić (HRT, Hrvatska)
Adriana Piteša (Profil, Hrvatska)
profil-logo_BW

16.45 – 17.47

Body@work – cjelovit pristup zdravlju na radnom mjestu

Ana-Marija Jagodić Rukavina (PBS Centar sportske izvrsnosti, Hrvatska)

PARTY PARTY PARTY

18.00

Strongbow Urban Garden Party

Pepermint klubstrong cmc

21.00

Vintage Zagreb Festival powered by Karlovačko Retro

Pepermint klub

retropivo

23.00

Lampshade Media Presents Who See

Dvorana Vrt

23.00

Peppe & Sergej Trifunović

Pepermint klub